«Клуб убивств по четвергах» Річард Осман

«Клуб убивств по четвергах» Річард Осман
Назва: Клуб убивств по четвергах
Письменник: Річард Осман
Рік: 2021
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Клуб убивств по четвергах» Річард Осман

Книга “Клуб убивств по четвергах” Річарда Османа – це захоплива та незвичайна детективна історія, яка розгортається в маленькому, затишному містечку Куперс-Чейз, де мешкає численна група пенсіонерів, які здається, що ніколи не мають турбот. Але коли одного з членів їхнього клубу знаходять мертвим, все змінюється.

Головний сюжет цієї історії полягає в тому, що щочетверга четверо стареньких збираються разом, щоб обговорювати старі нерозкриті вбивства. Однак коли одного з них вбивають, цей клуб стає настоящим детективним об’єднанням. Головні герої вирішують розслідувати цей злочин, і вони демонструють, що вік не є перешкодою для рішучості та завзяття.

Історія розкривається повільно, розплітаючи таємниці як минулих вбивств, так і самих детективів-аматорів. Кожен з членів клубу приховує свої секрети, і їхня рішучість долати перешкоди веде до розкриття багатьох таємниць, які вони приховували від себе та інших.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Клуб убивств по четвергах» Річард Осман онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka