«Клуб червоних кедів» Ана Пунсет

«Клуб червоних кедів» Ана ПунсетНазва: Клуб червоних кедів
Письменник: Ана Пунсет
Рік: 2019
Жанри: Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Клуб червоних кедів» Ана Пунсет

Ця книга іспанської письменниці Анни Пунсет – перша у серії «Клуб червоних кедів». Четверо подруг-семикласниць вирішують створити свій клуб – зі своїми правилами та знаковими для них червоними кедами, які обіцяють носити постійно. Одна з дівчат, на жаль, змушена переїхати із сім’єю до Німеччини, і подруги неймовірно сумують за нею. Несподівано з’являється можливість відвідати її у Берліні, взявши участь у конкурсі. Кому дістанеться перемога: Клубу червоних кедів чи касті Модних? На які капості здатна лідер Модних, щоб досягти свого читайте у цій захоплюючій підлітковій повісті.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka