«Кіт, що рятував книжки» Сосукэ Нацукава

«Кіт, що рятував книжки» Сосукэ НацукаваНазва: Кіт, що рятував книжки
Письменник: Сосукэ Нацукава
Рік: 2024
Видавництво: Наш Формат
Жанр: Сучасна проза, Природа і тварини, Фентезі, Пригоди

 

 

 

Анотація до книги «Кіт, що рятував книжки» Сосукэ Нацукава

Книга «Кіт, що рятував книжки» Сосукэ Нацукава — це захоплююча подорож у магічний світ, де кожна книга має свою душу, а кожен сторінка — магію.

Старшокласник Рінтаро не виглядає як супергерой: блідий, худорлявий, з товстими окулярами. Проте в нього є суперсила — непохитна любов до книжок. Його подорож у магічний лабіринт починається, коли він зустрічає свого незвичайного супутника — кота Тигра, який цитує «Маленького принца» і варнякає прямолінійно. Разом вони вирушають на три небезпечні місії, щоб врятувати книжки від пожирачів індивідуальності та спрощення.

Ця зворушлива історія розповідає про силу читання, кохання до книг, пошук ідентичності та сміливість стояти на захист літературних шедеврів. Вона здатна збурити в серці читача глибокі почуття і перетворити кожну сторінку на незабутню пригоду.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Кіт, що рятував книжки» Сосукэ Нацукава онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka