«Хто заплаче, коли ти помреш? Уроки життя від монаха, який продав свій «Феррарі»» Робін Шарма

«Хто заплаче, коли ти помреш? Уроки життя від монаха, який продав свій «Феррарі»» Робін ШармаНазва: Хто заплаче, коли ти помреш? Уроки життя від монаха, який продав свій «Феррарі»
Письменник: Робін Шарма
Рік: 2022
Жанри: Історії з життя

 

 

 

Анотація до книги «Хто заплаче, коли ти помреш? Уроки життя від монаха, який продав свій «Феррарі»» Робін Шарма

Чи не виникало у вас часом побоювань, що через стрімкий ритм сучасного буття, можливо, й не випаде часу пожити щасливо та змістовно, як того заслуговує кожен із нас? Подібних страхів у жодному разі не поділяє Робін Шарма – гуру з лідерства і всесвітньо відомий автор, чиї поради радикально змінили життя багатьох тисяч людей. У цьому посібнику він пропонує 101 спосіб подолання складних проблем, опанування яких дасть змогу підвищити якість свого професійного, особистого й духовного існування.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka