«Хроніки Буресвітла. Книга 3. Присяжник» Брендон Сандерсон

«Хроніки Буресвітла. Книга 3. Присяжник» Брендон СандерсонНазва: Хроніки Буресвітла. Книга 3. Присяжник
Письменник: Брендон Сандерсон
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Фентезі, Книги про чарівників, Фантастика, Пригоди

 

 

 

Анотація до книги «Хроніки Буресвітла. Книга 3. Присяжник» Брендон Сандерсон

Війська Далінара здобули перемогу страшною ціною: ворог викликав жорстокий Вічновій, що несе смерть і руйнування по всьому світу. Покірні паршмени, яких він захопив, починають скидати кайдани. Каладін Буреблагословенний відчайдушно поспішає попередити рідних про небезпеку. З кожною хвилиною він дедалі більше розуміє, що паршмени мають право на гнів.

Сета, Убивцю в білому, більше ніхто не може змусити проливати кров, і він сам обирає свій шлях. Але куди той веде? У місті-вежі Урітіру, високо над бурями, Шаллан Давар досліджує чудеса стародавньої твердині лицарів Променистого ордену. Та схоже, що навіть їхнє відновлення вже не зупинить кінця цивілізації…


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Хроніки Буресвітла. Книга 3. Присяжник» Брендон Сандерсон онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka