«Храми веселощів» Кейт Аткинсон

«Храми веселощів» Кейт АткинсонНазва: Храми веселощів
Письменник: Кейт Аткинсон
Рік: 2024
Видавництво: Наш Формат
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Історичні пригоди, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Храми веселощів» Кейт Аткинсон

«Храми веселощів» Кейт Аткинсон – це захоплюючий роман, що переносить читача в атмосферу Лондона 1926 року, коли післявоєнна Британія відкриває нову сторінку свого нічного життя. Вулиці Сохо наповнені клубами, де перетинаються долі найрізноманітніших персонажів: аристократи спілкуються з актрисами, іноземні чиновники ділять столики з гангстерами, а молоді дівчата продають танці за шилінг.

У центрі цього блискучого світу стоїть Неллі Кокер, сумнозвісна королева нічного життя. Вона безжальна, амбіційна і готова на все заради забезпечення своїх шістьох дітей, серед яких виділяється загадковий первісток Нівен, чий характер був загартований на полях битв Сомми. Однак успіх Неллі привертає увагу ворогів, і її імперія стикається із численними загрозами, як зсередини, так і ззовні.

Під сліпучою веселістю Сохо ховається темний світ, де кожен крок може бути фатальним. Роман Аткинсон майстерно розкриває складні характери своїх героїв, занурюючи читача в атмосферу небезпеки та інтриг. «Храми веселощів» – це історія про владу, амбіції і боротьбу за виживання у світі, де легко загубитися, але важко знайти себе. Книга обіцяє незабутню подорож у серце нічного Лондона, сповнену яскравих персонажів та захопливих подій.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Храми веселощів» Кейт Аткинсон онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka