«Холодне серце відьмака» Аліса Ольгіч

«Холодне серце відьмака» Аліса ОльгічНазва: Холодне серце відьмака
Письменник: Аліса Ольгіч
Рік: 2021
Жанри: Бойове фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Холодне серце відьмака» Аліса Ольгіч

Відьмаки та демони живуть пліч о пліч з людьми, а останні про це навіть не здогадуються. Демони ховаються у своєму підсвіті, відьмаки – у своєму. Проте деякі демони пристосовуються до земного життя і навіть не думають про повернення додому. Відьмаки, які мають захищати людей, давно забули про свою обіцянку, крім Ельміра. В його крові тече благородна кров перших чаклунів і він не збирається сидіти, склавши руки. А ще є Аліса, яка волею долі потрапила під перехресний вогонь. Кохання, пригоди, боротьба, війна, інші світи та… Аліса, якій доведеться боротися за своє щастя, свої ідеї та навіть життя.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka