« Ходить гарбуз по городу » Олена Пчілка, Валерія Пертій

« Ходить гарбуз по городу » Олена Пчілка, Валерія Пертій
Назва: « Ходить гарбуз по городу »
Письменник: Олена Пчілка, Валерія Пертій
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Дитячі книги

 

 

 

Анотація до книги « Ходить гарбуз по городу » Олена Пчілка, Валерія Пертій

“Латунне місто” – це унікальна і казкова книга, створена Шеннон А. Чакраборті та Оксаною Булькевич, яка перетворює звичайне заняття з дітьми в захоплюючу пригоду. Книга веде читачів у світ фольклорної пісні “Ходить гарбуз по городу…”, яка є улюбленою серед дітей.

Ця книга надає можливість зануритися в казковий світ і відчути радість та захоплення разом із дітьми. Читайте цей твір разом зі своєю дитиною, граючи рольову гру або співаючи разом із відомою виконавицею Марією Бурмакою. “Латунне місто” робить навчання та розвагу веселою і пізнавальною для дітей та батьків, сприяючи розвитку фантазії та творчості малечі.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Ходить гарбуз по городу » Олена Пчілка, Валерія Пертій онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka