«Хочу з’їсти твою підшлункову. Том 1» Йору Суміно

«Хочу з’їсти твою підшлункову. Том 1» Йору СуміноНазва: Хочу з’їсти твою підшлункову. Том 1
Письменник: Йору Суміно
Рік: 2021
Жанри: Манга

 

 

 

Анотація до книги «Хочу з’їсти твою підшлункову. Том 1» Йору Суміно

– Вчора я дивилася по телевізору одну передачу. Давно-давно, коли людина страждала від захворювання, яке вражало певний орган, він з’їдав відповідний орган будь-якої тварини. Якщо у когось була хвора на печінку – той з’їдав печінку… Якщо це був шлунок, то шлунок…
– І що далі?
— Вони вважали це за лікування… Ось чому… Я хочу з’їсти твою підшлункову!
Сакура – учениця середньої школи, завжди в оточенні друзів та у центрі уваги однокласників. Словом, досить яскрава особистість. І повна протилежність Харукі – тихому, замкнутому однокласнику, який від зовнішнього світу ховається в читанні книг. Поки що він випадково не натрапляє на щоденник сакури. Так хлопець дізнається, що ця повна оптимізму дівчина страждає на смертельну хворобу підшлункової залози, а дні її вважають…
Незважаючи на їхню повну протилежність, ця таємниця поєднала обох однокласників: Сакура просить нового друга бути поряд з нею і відведеного їй короткого життя.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka