«Хочу! Як навчитися розпізнавати свої справжні бажання» Люк Бурґіс

«Хочу! Як навчитися розпізнавати свої справжні бажання» Люк БурґісНазва: Хочу! Як навчитися розпізнавати свої справжні бажання
Письменник: Люк Бурґіс
Рік: 2022
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація, Особистісний ріст

 

 

Анотація до книги «Хочу! Як навчитися розпізнавати свої справжні бажання» Люк Бурґіс

Ця книга про те, чому люди чогось хочуть. Про те, чому ви хочете того, чого хочете. Контроль над власними бажаннями, як і логічне мислення, не притаманний нам від народження. Це свобода, яку ще треба заслужити. Через одну дуже важливу, але маловідому особливість людського бажання свобода ця здобувається в запеклій боротьбі. Спираючись на свій досвід підприємця та викладача, автор ділиться тактикою, що допомагає перетворити сліпе бажання на цілеспрямоване — не викорінюючи його, а бажаючи інакше. Якщо контролювати те, чого ми хочемо, можна досягти більшої незалежності від тенденцій та моди і знайти більше сенсу в нашій роботі та житті.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka