«Хлопці 20-го століття» (20th Century Boys)

«Хлопці 20-го століття» (20th Century Boys)Назва: Хлопці 20-го століття
Переклад: Россомах
Рік: 1999
Жанри: Детективи, Психологія, Комікси

 

 

Анотація до книги «Хлопці 20-го століття» (20th Century Boys)

Кожен хлопчик у дитинстві хотів бути героєм. Героєм, якому під силу врятувати світ від будь-якої загрози, яку тільки здатна уявити бурхлива дитяча фантазія, що майже не має меж. Хтось хотів врятувати світ від ворожих інопланетян, які обрали за мету поневолення Землі, хтось – від жахливих чудовиськ. Як би там не було, відважні герої, вдосталь завоювавшись і, звичайно ж, здобувши перемогу, втомлені і задоволені розходилися по домівках. А наступного дня доля світу вже мало кого з них хвилювала, адже хтось із сусідської хлопці встиг придумати нову, набагато цікавішу гру.

На відміну від інших дітей, які мріють про геройство лише час від часу, Кендзі Ендо та його друзі підходили до цього питання з усією серйозністю. Їхні фантазії були незвичайні та амбітні. Тому не дивно, що наївні дитячі мрії про порятунок світу, а також про те, як він буде майже повністю знищений, вилилися в грандіозний і, як їм здавалося, продуманий план, невмілим етюдом зображений у зошиті.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka