«ХХ мозок. Сучасна наука про жіноче когнітивне здоров’я, гормональний баланс, сон і пам’ять» Ліса Москоні

«ХХ мозок. Сучасна наука про жіноче когнітивне здоров’я, гормональний баланс, сон і пам’ять» Ліса МосконіНазва: ХХ мозок. Сучасна наука про жіноче когнітивне здоров’я, гормональний баланс, сон і пам’ять
Письменник: Ліса Москоні
Рік: 2023
Жанри: Зарубіжна психологія, Загальна психологія

 

 

 

Анотація до книги «ХХ мозок. Сучасна наука про жіноче когнітивне здоров’я, гормональний баланс, сон і пам’ять» Ліса Москоні

У цій книжці ви знайдете відповіді на питання, які хвилюють не одне покоління жінок. Ліса Москоні звертається до найсучасніших досліджень, пропонує перевірені варіанти, що допоможуть покращити самопочуття та ліпше зрозуміти жінку. Це книжка наукових аргументів, практичних порад та просто підтримки: її так бракує жінкам, яких часто не розуміють чоловіки, діти й навіть лікарі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka