«Хід королеви» Уолтер Тевис

«Хід королеви» Уолтер ТевисНазва: Хід королеви
Письменник: Уолтер Тевис
Рік: 2021
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Любовні романи, Зарубіжні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Хід королеви» Уолтер Тевис

У захопливій книзі “Хід королеви” Уолтера Тевіса ми потрапляємо в атмосферний світ 1950-х років, де головна героїня, Бет Гармон, змагається не лише зі своїми шаховими опонентами, але й з власними демонами.

Бет – звичайна сирота з незвичайним даром до шахів. Для неї гра стає усім: і втечою від реальності, і засобом вираження себе, і боротьбою за власне майбутнє. Проте, з кожним переможним ходом на шаховій дошці, вона все більше втрачає контроль над своїм життям, занурюючись у безодню транквілізаторів і алкоголю.

Напруженість досягає свого піку, коли Бет готується до вирішального матчу з чемпіоном світу, Василієм Борґовим. На цей раз перемога означає все для неї, і вона готова пожертвувати всім: від шахових фігур до живих людей. Але чи зможе вона подолати свої внутрішні бар’єри і стати справжньою королевою на шаховій дошці та в житті?

“Хід королеви” – це захоплююча історія про боротьбу, самовдосконалення та пошук себе, яка переплітається з напруженими шаховими партіями і внутрішніми пристрастями головної героїні.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Хід королеви» Уолтер Тевис онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka