“Казки Барда Бідла” Джоан Роулінг

“Казки Барда Бідла” Джоан РоулінгНазва : Казки Барда Бідла
Письменник : Джоан Роулінг
Рік : 2015
Жанри : Зарубіжне фентезі, Книги для підлітків, Зарубіжні дитячі книги, Дитяча проза, Дитяча фантастика, Дитячі пригоди, Зарубіжна фантастика

 

 

Анотація до книги “Казки Барда Бідла” Джоан Роулінг

Казки барда Бідла («The Tales of Beedle the Bard») одночасно пов’язані з книгами про Гаррі Поттера. Це п’ять абсолютно несхожих казкових історій, читання яких становить то захоплення, то сміх, а то й тривожне відчуття смертельної загрози. І маглам, і чарівникам буде дуже цікаво ознайомитися з коментарями Албуса Дамблдора, у яких він поділився невідомою доповіддю про життя Говорцу. Унікальна й магічна книжка з наслідками самої Дж. К. Ролінг.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka