« Казковий ліс. Пригоди єнотів-бешкетників » Юлія Олефір, Ріта Нільсон

« Казковий ліс. Пригоди єнотів-бешкетників » Юлія Олефір, Ріта Нільсон
Назва: « Казковий ліс. Пригоди єнотів-бешкетників »
Письменник: Юлія Олефір, Ріта Нільсон
Рік: 2023
Видавництво: Чорні вівці
Жанр: Дитячі книги

 

 

 

Анотація до книги « Казковий ліс. Пригоди єнотів-бешкетників » Юлія Олефір, Ріта Нільсон

“Казковий ліс. Пригоди єнотів-бешкетників” – це захоплююча історія дитинства братиків-єнотиків Морсика і Лютика, яке переповнене шаленими пригодами і захопливими відкриттями. У цьому чарівному лісі завжди знаходиться місце для захоплення, адже діти завжди знають, де шукати пригоди.

Морсик і Лютик вирушають на різні пошуки, ризикуючи порушити заборони батьків. Вони досліджують природу, розгадують таємниці і вчаться важливим життєвим урокам. Але коли на Казковий Ліс нападає біда, братики змушені покинути свій дім і вирушити у далеку подорож.

Ця книга розповідає про віру в перемогу добра над злом і важливість сімейних зв’язків. Вона також надихає на розвиток уяви та навичок дослідження, показуючи, що світ навколо нас повний неймовірних відкриттів. Авторка, Юлія Олефір, дарує читачам безліч важливих повчальних моментів, які надовго залишаться у пам’яті маленьких читачів.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Казковий ліс. Пригоди єнотів-бешкетників » Юлія Олефір, Ріта Нільсон онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka