« Казка » Стівен Кінг

« Казка » Стівен Кінг
Назва: « Казка »
Письменник: Стівен Кінг
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Жанр: Фантастика Фентезі Дитяча фантастика Дитячі книги

 

 

 

Анотація до книги « Казка » Стівен Кінг

“Казка” Стівена Кінга – це зворушлива історія, яка розповідає про сімнадцятирічного Чарлі Ріда. Цей хлопець вже в дитинстві втратив матір, і він навчився бути сильним та самостійним, доглядаючи за своїм батьком, який страждає від алкоголізму. Чарлі також врятував відлюдьковатого сусіда, Говарда Боудітча, і став його наймитом.

Однак життя Чарлі виявляється далеко не звичайним, коли він відкриває таємничий сарай на подвір’ї містера Боудітча. Усередині сарая відбуваються дивні події, і звуки, які надходять зсередини, загадкові та не пояснюються. Чарлі стикається з порталом до іншого світу і перетинає його, відправляючись у фантастичну подорож.

Ця книга розповідає історію про добро та відвагу, про віру в себе і вірність своїм переконанням. Головний герой стикається з невідомими небезпеками та загрозами в іншому світі, і його усидереженість і рішучість виявляються важливими як для нього самого, так і для інших персонажів.

“Казка” Стівена Кінга – це історія про те, як кохання може подолати навіть найтемніші випробування і як доброта завжди знаходить свій шлях. Ця книга робить акцент на тому, що герої можуть подолати всі труднощі, якщо вони лишаються вірними собі та своїм ідеалам.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Казка » Стівен Кінг онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka