«Кармен» Проспер Меріме

«Кармен» Проспер МерімеНазва: Кармен
Письменник: Проспер Меріме
Рік: 1845
Жанри: Зарубіжна класика, Література 19 століття, Список шкільної літератури 10 клас, Шкільні підручники

 

 

Анотація до книги «Кармен» Проспер Меріме

«…Я сподівався поволі викликати незнайомця на відвертість і, незважаючи на підморгування провідника, навів розмову на розбійників з великої дороги. Очевидно, я говорив про них з повагою. У той час в Андалусії трудився відомий розбійник, подвиги якого були у всіх на устах. «А що, коли пліч-о-пліч зі мною їде сам Хосе Марія?» – говорив я до себе. Я почав розповідати історії, які я чув про цього героя, – втім, всі вони були до його честі – і відкрито висловлювали своє захоплення його сміливістю і великодушністю.

– Хосе Марія просто мерзотник, – холодно зауважив незнайомець.

“Чи віддає він себе належне, чи це зайва скромність з його боку?” – дивувався я; насправді, чим шанобливіше я вдивлявся у свого супутника, тим більше вражала мене його подібність до того Хосе Марія, прикмети якого були вивішені на воротах багатьох андалусських міст. “Так це він…”

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka