«Кактус» Сара Хейвуд

«Кактус» Сара ХейвудНазва: Кактус
Письменник: Сара Хейвуд
Рік: 2021
Жанри: Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Кактус» Сара Хейвуд

Люди не розуміють, як поводитися зі Сьюзен Грін – сім’я та колеги вважають її колючою та незговірливою. Їм важко її зрозуміти. Однак Сьюзен чудово розуміє саму себе, і їй цього достатньо.
Вона впевнена – все добре доти, поки вона уникає свого молодшого недолугого братика Едварда і живе на самоті. Але позапланова вагітність змушує Сьюзен зануритися в численні дрібні проблеми – зі своїм чоловіком, якого вона вважає за краще бачити лише пару разів на тиждень, з братом і його настільки ж безрозсудним приятелем Робом, з колегами, друзями і навіть із сусідкою.
Сьюзен складно залишатися такою ж “колючкою” – адже її життя змінюється настільки стрімко. Але не сумнівайтеся – вона з цією складністю впорається. Тож тримайтеся все навколо!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka