«Кафе на краю світу» Джон П. Стрелекі

 «Кафе на краю світу» Джон П. СтрелекіНазва: Кафе на краю світу
Письменник: Джон П. Стрелекі
Рік: 2019
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Кафе на краю світу» Джон П. Стрелекі

Зупиніться. Поставте на паузу щоденну метушню, вирвіться з її сіток і загляньте в кафе на краю землі. Розгорніть меню і придивіться уважніше до останньої сторінки – там ви прочитаєте три питання, від яких бігли все життя. Чому ви тут? Чи боїтеся ви смерті? Чи задоволені ви? Ця книга допоможе у пошуках відповідей. З нею ви запалите вогонь у душі, усвідомлюєте, що цінно, а що — суєта, подивіться життя під іншим кутом зору, незалежно від набутого досвіду. “Кафе на краю землі” – справжній видавничий феномен, бестселер поза часом, що надихнув мільйони людей у ​​всьому світі на великі зміни. Чарівна, легка та насичена, ця книга вплине на ваш світогляд та назавжди змінить життя. Якщо ви шукаєте надихаючу книгу, яка здатна змінити ваше життя, то добре придивіться до книги Джона Стрілеки «Кафе на краю землі», відгуки на яку завжди схвальні. Ця невеличка книжечка вже змінила життя мільйонів людей у ​​всьому світі і стала беззаперечним світовим.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka