« Із пекла » Алан Мур, Едді Кемпбелл

« Із пекла » Алан Мур, Едді Кемпбелл
Назва: « Із пекла »
Письменник: Алан Мур, Едді Кемпбелл
Рік: 2023
Видавництво: Vovkulaka
Жанр: Комікси

 

 

 

Анотація до книги « Із пекла » Алан Мур, Едді Кемпбелл

“Із пекла” – це не просто графічний роман, а історичний дослідницький монумент, який осяяний талантом Алана Мура та Едді Кемпбелла. Ця книга переносить нас в епоху Вікторіанської Великобританії та розкриває перед нами історію Джека Різника.

У “Із пекла” ми не просто слідкуємо за подіями в житті Джека Різника. Ми також відкриваємо перед собою карту культурного, соціального та історичного стану Великої Британії того часу. Ми мандруємо вулицями Лондона, докладно вивчаємо біографії найвідоміших постатей того періоду та розуміємо соціальний ландшафт тогочасного суспільства.

Ця книга – це як біографічна енциклопедія того часу, де кожен персонаж детально пророблений і збагачує текст своєю унікальною історією. Водночас, “Із пекла” – це жахлива історія, яка переносить читача у лондонські нетрі кінця XIX століття і не обмежується романтичним описом, а до болі реалістично передає моторошні події і атмосферу тогочасного Лондона.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Із пекла » Алан Мур, Едді Кемпбелл онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka