«Іван і Феба» Оксана Луцишина

«Іван і Феба» Оксана ЛуцишинаНазва: Іван і Феба
Письменник: Оксана Луцишина
Рік: 2019
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Іван і Феба» Оксана Луцишина

«Іван і Феба» – роман Оксани Луцишиної, дія якого розгортається останніми роками радянської влади та в перші роки української незалежності.

Після повернення у Львові та участі у революції на граніті Іван повертається до рідного Ужгорода, де одружується з поетесою Марією, яка називає себе Фебою.

Львів та Київ — міста з бурхливим політичним життям, Ужгород натомість відрізняється дещо гротескною атмосферою патріархального сімейного устрою та раннього капіталізму по-українськи. Тут легко обійтися без спецефектів із хорором чи трилером: сама реальність повсякденного життя підказує ходи, які за напругою можуть посперечатися з творами Кінга чи Кустуриці.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka