«Іспанський Любовний Обман» Елена Армас

«Іспанський Любовний Обман» Елена АрмасНазва: Іспанський Любовний Обман
Письменник: Елена Армас
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Сучасна проза, Сучасні любовні романи

 

 

Анотація до книги «Іспанський Любовний Обман» Елена Армас

Поїздка до Іспанії, найдратівливіша людина у світі і три дні, щоб переконати всіх, що ви закохані одне в одного. Іншими словами, план, який ніколи не спрацює…

Каталіна Мартин готується до весілля сестри. Їй терміново потрібен супутник, адже на захід запрошено її колишнього хлопця, якому хочеться втерти носа. Тим більше, що він приїде з нареченою. Каталіна має всього чотири тижні, щоб знайти того, хто погодиться прикинутися її хлопцем. Гарний і зарозумілий Аарон Блекфорд, колега Каталіни, пропонує їй допомогти.

Каталіна розуміє: Аарон – єдиний вихід. Попереду переліт через Атлантику і все заради того, щоб опинитися в сонячній Іспанії. Незабаром Каталіна зрозуміє, що Аарон Блекфорд може бути не таким вже й зарозумілим.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka