«Інферно» Ден Браун

«Інферно» Ден БраунНазва: Інферно
Письменник: Ден Браун
Рік: 2018
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Трилери, Детективи, Жахи і Містика

 

 

 

Анотація до книги «Інферно» Ден Браун

У витонченому плетиві таємниць і загадок, Ден Браун веде нас у світ, де кожна сторінка стає кроком до неймовірної розкриття. “Інферно” — це не просто роман, це неперевершена мандрівка крізь час і простір, де історія, мистецтво та наука зливаються в одне ціле.

Професор Ленґдон прокидається в лікарні, збитий з пам’яті, з таємничим символом в кишені, що стає ключем до безлічі загадок. Кожен крок його розслідування підштовхує до нових відкриттів, але невідомий ворог завжди крокує перед ним. Чи зможе Ленґдон розгадати головоломку, перевершивши час та протистоячи небезпеці? “Інферно” — це захоплюючий трилер, який змушує нас думати, аналізувати і відчувати неймовірний пульс пригоди.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Інферно» Ден Браун онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka