«Імперія ангелів» Бернар Вербер

«Імперія ангелів» Бернар ВерберНазва: Імперія ангелів
Письменник: Бернар Вербер
Рік: 2000
Жанр: Жахи і Містика

 

 

 

Анотація до книги «Імперія ангелів» Бернар Вербер

У чому полягає робота ангела? Чи можна вплинути на вибір людей? Чи можна зробити людину щасливою? Чи є межа на шляху пізнання? У другому романі циклу “Ангели” один із найпопулярніших сучасних французьких письменників зі світовим ім’ям захоплююче та з легким гумором, перемежуючи сюжетні перипетії з езотеричними знаннями та науковими даними, описує світ ангелів. Тут Мікаелю Пенсону, знайомому читачам із першого роману циклу – “Танатонавти”, доведеться випробувати на собі роль ангела-охоронця, що, втім, не завадить йому продовжити справу дослідника духовних світів, розпочату ще в земному житті.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka