«Ім’я вітру» Патрик Ротфусс

«Ім'я вітру» Патрик РотфуссНазва: Ім’я вітру
Письменник: Патрик Ротфусс
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Фантастика, Фентезі, Книги про чарівників, Пригоди

 

 

 

Анотація до книги «Ім’я вітру» Патрик Ротфусс

У захопливій книзі «Ім’я вітру» від Патріка Ротфусса, читачі підуть у подорож у світ магії, загадок і неймовірних пригод разом з головним героєм, Хроністом.

У тихому провінційному шинку, де не трапляється нічого особливого, Хроніст зустріне чоловіка, що став легендою — Королевбивця, який розкриє йому свою справжню історію.

Ще сім років тому сім’я Хроніста згоріла у синьому полум’ї, вбивши батьків і залишивши хлопця сиротою. Тепер він шукає відповіді на питання, що викликали цю трагедію: чи були це демони, чи ж істоти, що виходять з казок? Пошук веде його через містичні міські вулиці, таємничі архіви і неочікувані зустрічі, де кожне слово може мати велике значення.

У книзі «Ім’я вітру» чекають на читачів непередбачувані повороти, магія та загадки, а вітер несе їхню історію туди, де рішення приховані у мріях і спогадах.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ім’я вітру» Патрик Ротфусс онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka