«Ілюзія безпеки» Румаан Алам

«Ілюзія безпеки» Румаан Алам
Назва: Ілюзія безпеки
Письменник: Румаан Алам
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література,
 

 

 

Анотація до книги «Ілюзія безпеки» Румаан Алам

Книга «Ілюзія безпеки» Румаан Алам, сучасного американського письменника, який вже випустив кілька романів, що стали справжніми сенсаціями у світі літератури, занурить читачів у загадкову історію, яка почнеться зі звичайної сімейної відпустки. У центрі сюжету знаходиться проста американська родина, яка складається з чоловіка, дружини та їх дітлахів.

Головні герої мешкають і працюють у гамірному Нью-Йорку, від якого іноді втомлюються. Їм хочеться провести хоча б декілька днів у тиші та спокої, тому й приймається рішення поїхати туди, де не буде шуму мегаполісу. Подружжя орендує гарненький будиночок, розташований у затишному і гарному місці на природі. Дні проходять у спокійній і приємній обстановці. Але все змінюється, коли на порозі дому з’являються незнайомці…

Аманда і Клей бачать у дверях налякану пару, яка починає розповідати щось дуже дивне. Герої чують щось про повний блекаут у місті, про відсутність зв’язку та інші неприємності, але у чому ж причина такої ситуації? Та й чи варто взагалі вірити словам людей, яких вони бачать вперше у житті? Клей з Амандою вважають, що навіть якщо у Нью-Йорку щось і відбувається, то вони ж все одно зараз у безпечному місці, бо далеко звідки. Чи це тільки ілюзія безпеки?


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ілюзія безпеки» Румаан Алам онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka