«Ігри спадкоємців» Дженніфер Лінн Барнс

«Ігри спадкоємців» Дженніфер Лінн Барнс
Назва: Ігри спадкоємців
Письменник: Дженніфер Лінн Барнс
Рік: 2023
Видавництво: Ранок
Жанр: Художня Література Книги Проза Підліткова Проза

 

 

 

Анотація до книги «Ігри спадкоємців» Дженніфер Лінн Барнс

“Ігри спадкоємців” Дженніфер Лінн Барнс – це захоплююча історія про звичайну дівчину, яка раптом опиняється в середині загадкового та розкішного світу багатства та секретів. Сімнадцятирічна Айворі мріє про звичайне життя в старшій школі і про можливість отримати стипендію. Але все змінюється, коли вона дізнається про існування Тобіаса Готорна, мільярдера, який не тільки невідомий їй, але й робить її єдиною спадкоємицею.

Умови спадку виявляються дуже незвичайними: щоб отримати спадок, Айворі повинна прожити рік у Готорн-хаусі разом зі складною родиною багатія, яка не приймає її легко. В цьому розкішному маєтку, що приховує безліч секретів і містить численні загадки та коди, Айворі змушена боротися за своє місце, як спадкоємиця.

Сім’я містера Тобіаса і його онуки вважають Айвері аферисткою і складною загадкою, залишеною їхнім дідусем. Тепер Айвері повинна пройти гру на виживання у світі багатства і привілеїв, де небезпека чатує на кожному кроці. Ця книга розповідає про важкості, випробування і незвичайність життя Айвері, а також про її боротьбу за своє місце в цьому загадковому світі.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ігри спадкоємців» Дженніфер Лінн Барнс онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka