«Іди туди, де страшно. І отримаєш те, про що мрієш» Джим Ловлесс

«Іди туди, де страшно. І отримаєш те, про що мрієш» Джим ЛовлессНазва: Іди туди, де страшно. І отримаєш те, про що мрієш
Письменник: Джим Ловлесс
Рік: 2022
Жанр: Психологія, Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація, Особистісний ріст

 

 

 

Анотація до книги «Іди туди, де страшно. І отримаєш те, про що мрієш» Джим Ловлесс

Книга “Іди туди, де страшно. І отримаєш те, про що мрієш” від Джима Лоулесса – це провідник до подолання страхів та досягнення мрій. Автор пропонує читачам набір правил, які допоможуть подолати будь-які перешкоди і здолати внутрішніх “тигрів”, що гальмують на шляху до досягнення цілей.

Лоулесс розглядає страхи як перешкоду на шляху до успіху та щастя. Він вчить читачів не боятися невідомості та ризикувати, а навпаки – бачити у кожній перешкоді можливість для розвитку та досягнення нових висот.

Книга містить десять ключових правил, які дають можливість змінити свій підхід до страхів і зробити крок уперед навіть у найнесподіваних ситуаціях. Це практичний посібник з важливими порадами, які допоможуть кожному відкрити свою внутрішню силу та здолати будь-які перешкоди на шляху до успіху.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Іди туди, де страшно. І отримаєш те, про що мрієш» Джим Ловлесс онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka