« Ідентичність » Мілан Кундера

« Ідентичність » Мілан Кундера
Назва: « Ідентичність »
Письменник: Мілан Кундера
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво Старого Лев
Жанр: Зарубіжна класика Сучасна проза
 

 

 

Анотація до книги « Ідентичність » Мілан Кундера

“Ідентичність” Мілана Кундери – це захоплива літературна подорож у світ, де образи любові, індивідуальності та страху перед втратою ідентичності віддзеркалені через призму глибокої іронії та філософських роздумів.

У цій книзі миттєвості та вічності переплітаються, а головні герої, Шанталь і Жан-Марк, зіштовхуються з питаннями про те, як втримати ідентичність в умовах відносин і зв’язків, де іноді ми можемо втратити себе.

Мілан Кундера, відомий своєю майстерністю в плетінні реальності та фантазій, створює магічний світ, де реальність і фантастичні образи співіснують, а думки про кохання, старіння, смерть, самотність і індивідуальність переплітаються навколо читача, запрошуючи його на захопливу лабіринтову подорож.

“Ідентичність” – це твір, який ставить глибокі питання та залишає відкритими двері до різних тлумачень, і він обов’язковий для всіх тих, хто цінує літературу, що розкриває складні аспекти людського існування.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Ідентичність » Мілан Кундера онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті

Оцініть статтю
E-Biblioteka