« Ідеальна » Магда Стахуля

« Ідеальна » Магда Стахуля
Назва: « Ідеальна »
Письменник: Магда Стахуля
Рік: 2023
Видавництво: Урбіно
Жанр: Жахи і Містика Трилери

 

 

 

Анотація до книги « Ідеальна » Магда Стахуля

“Ідеальна” Магда Стахуля – це захоплива та напружена історія про життя Аніти, яка майже не виходить з дому і спостерігає за світом через камери міського стеження. Ці камери – її вікно до зовнішнього світу і засіб контролювати все навколо. Проте її життя не є ідеальним: шлюб пішов погано, і вона мріє про дитину.

Раптом Аніта стає об’єктом дивних подій. В квартирі вона виявляє речі, яких вона туди не ставила, і виникають підозри, що хтось стежить за нею. Поступово вона переконується, що ктось знає про неї надто багато. Аніта вирішує діяти і виконує свій план, який може виявитися жорстоким та незрозумілим для інших.

Ця книга проводить читача крізь заплутану мережу таємниць, психологічних ігор і загадкових обставин. Вона відкриває перед нами світ жінки, яка намагається розкрити таємницю, що загрожує її життю і власній реальності. “Ідеальна” – це захоплюючий трилер, який триматиме вас в напрузі до останньої сторінки.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Ідеальна » Магда Стахуля онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka