« Ідеальна дитина » Люсінда Беррі

« Ідеальна дитина » Люсінда Беррі
Назва: « Ідеальна дитина »
Письменник: Люсінда Беррі
Рік: 2023
Видавництво: Book Chef
Жанр: Жахи трилери

 

 

 

Анотація до книги « Ідеальна дитина » Люсінда Беррі

Книга “Ідеальна дитина” Люсінди Беррі – це захоплюючий роман, що розкриває важливі питання про материнство, батьківство і природу сімейних відносин.

Крістофер і Ханна – ідеальний подружній дует, якому бракує лише одного: власної дитини. Коли вони зустрічають Джейні, покинуту шестирічну дівчинку, їхнє життя змінюється назавжди. Крістофер переконує свою дружину, що вони повинні вдочерити Джейні, і їхня мрія про родину здійснюється. Але Джейні – не звичайна дитина. Її психіка складніша, ніж здавалося, і її зв’язок з Крістофером виявляється надто сильним, в той час як вона відчужується від Ханни.

Повільно, але несумісно з тим, що Крістофер і Ханна сподівалися, їхні відносини розпадаються. Джейні стає центром уваги, і її присутність в сім’ї стає джерелом напруги та конфліктів. Чи зможе сім’я пережити цей випробування? Чи може маленька дівчинка стати причиною руйнування ідеального життя? Ця книга глибоко досліджує психологічні аспекти батьківства, взаємин між батьками і дітьми, а також питання про природу сімейних зв’язків. Читачі відчують силу материнської і батьківської любові та вразяться, як вони можуть бути випробувані.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Ідеальна дитина » Люсінда Беррі онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka