«І не лишилось жодного» Агата Крісті

«І не лишилось жодного» Агата КрістіНазва: І не лишилось жодного
Письменник: Агата Крісті
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Детективи, Класична проза

 

 

 

Анотація до книги «І не лишилось жодного» Агата Крісті

У приголомшливому та загадковому світі Агати Крісті, де кожен крок може бути останнім, розгортається напружена історія «І не лишилось жодного». Десятеро незнайомців, які отримали таємниче запрошення, знаходять себе в розкішному особняку на Солдатському острові. Починається гра, але правила цієї гри наповнені страхом і смертельним невідомим.

З кожним таємничим убивством, гості змушені стикатися зі своїми найглибшими страхами та непрошеними секретами. Серед них – ледь помітні ниточки, які сплітають життя і смерть. І коли зі столу, де стоять десять порцелянових статуеток, одна за одною зникають, гра перетворюється на безжалісний рахунок.

Авторка вирішує лабіринт цього злочинного пазла із властивим їй витонченим сенсом гумору та несподіваним поворотом подій. «І не лишилось жодного» – це захоплива подорож у світ інтриги та суспільних геройств, де кожен момент може змінити все.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «І не лишилось жодного» Агата Крісті онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka