«І де був той розум?» Л. Дж. Шен

«І де був той розум?» Л. Дж. ШенНазва: І де був той розум?
Письменник: Л. Дж. Шен
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Сучасна проза, Любовні романи, Молодіжна проза, Книги для підлітків, Спорт

 

 

 

Анотація до книги «І де був той розум?» Л. Дж. Шен

«І де був той розум?..» Л. Дж. Шен — це книга, яка вводить вас у захоплюючий світ внутрішніх суперечностей, де кожен герой має свій темний і яскравий бік, а в душі кожного з нас триває безжальна війна між світлом і темрявою.

У цьому романі нічого не залишено поза увагою — від розкішної білявки до футбольного капітана з дірами в сорочках, які мимоволі стають символами його рани. Кожна сторінка оповіді — це новий розділ у загадковій книзі життя, де герої зіткані з вірності та зради, кохання та ненависті, помсти та прощення.

Читачеві подаровано неймовірну можливість розглядати історії кохання та втрат очима кожного героя, пізнавати їх та розуміти, чому долі переплітаються таким чином. Роман Л. Дж. Шен захоплює, дивує, шокує та залишає за собою глибокі сліди в серці читача, нагадуючи, що і в кожному з нас є розділи, які ми хотіли б залишити в тіні, але саме вони визначають нашу сутність.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «І де був той розум?» Л. Дж. Шен онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka