«Група залізного порядку» Андрій Кокотюха

«Група залізного порядку» Андрій КокотюхаНазва: Група залізного порядку
Письменник: Андрій Кокотюха
Рік: 2020
Жанри: Дитяча проза

 

 

 

Анотація до книги «Група залізного порядку» Андрій Кокотюха

Андрій Кокотюха (нар. 1970 р. у м. Ніжин на Чернігівщині) – сучасний український письменник, сценарист, журналіст. Автор понад 60 художніх, документальних та науково-популярних книг. Декілька років входить до топ-10 авторів, чиї твори є лідерами продажів в Україні, за що відзначений як «Золотий письменник» (2012). А ще Андрій Кокотюха пише чудові дитячі книги.

До цього видання увійшли дві повісті про пригоди Максима Білана та Дениса Черненка – Колекція гадів та Група залізного порядку. Друзі відпочивають у селі на Полтавщині, і все було б звичним, якби Максим не випадково не побачив у воді якесь лякало. Зрозуміло, що молодий детектив було не перейнятися цим фактом і почати розшукувати причину появи гада у тому річці. Але виявляється, що роки-плазуни значно безпечніші за гадів-людей. Обом хлопцям потрібно виявити неабияку сміливість і кмітливість, оскільки їх противником цього разу стає дуже небезпечна і розумна людина на ім’я Анатолій Громовець, яка до того ж має впливових друзів. І яким же здивуванням було для Максима і Дениса, коли цей Громовець, прозваний Плазуном, стає директором школи, де навчаються юні детективи.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka