«Грязь *khaki» Сергій Сергійович (Saigon)

«Грязь *khaki» Сергій Сергійович (Saigon)Назва: Грязь *khaki
Письменник: Сергій Сергійович (Saigon)
Рік: 2021
Жанри: Історична література, Військова справа, спецслужби

 

 

 

Анотація до книги«Грязь *khaki» Сергій Сергійович (Saigon)

Реальна війна – це, безумовно, бруд і рутина, хоч би що там показували по телевізору. Для когось це брудна та повсякденна робота, для когось важкий обов’язок, незважаючи на всю огидну сутність війни. Але в будь-якій війні є місце для неординарних почуттів, вчинків та пригод, що викликають посмішку, захоплення, розуміння, іноді співчуття, а іноді й тугу. Є й те, чого хотілося б зовсім не згадувати, але що неможливо забути, скільки не намагайся. Про все це – добре і погане, смішне і сумне – книга “Бруд [Khaki]” Сергія Сергійовича Saigon – ось одного з багатьох, що пройшли цю війну, і одного з небагатьох, кому вистачило розуму, сил, терпіння і таланту написати про це.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka