« Гра в кота і мишу. Книга 1. Переслідування Аделіни» Карлтон Х. Д.

« Гра в кота і мишу. Книга 1. Переслідування Аделіни» Карлтон Х. Д.
Назва: Гра в кота і мишу. Книга 1. Переслідування Аделіни
Письменник: Карлтон Х. Д.
Рік: 2023
Видавництво: Book Chef
Жанр: Детективи Гостросюжетні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги « Гра в кота і мишу. Книга 1. Переслідування Аделіни» Карлтон Х. Д.

Книга “Гра в кота і мишу. Книга 1. Переслідування Аделіни” авторства Карлтона Х. Д. — це захоплюючий трилер, який окутає вас містичною та загадковою аурою, завертаючи в сюжет, де минуле і сучасність переплітаються в неймовірних подіях.

У середині 1940-х років, Женев’єва (Джіджі) Парсонс знаходить себе переслідуваною загадковим сталкером. Поміж страхом та небезпекою, що супроводжують її життя, вона знаходить у цьому небезпечному інтригуванні дивну віддушину і, здається, навіть незвичайну радість. Проте її життя припиняється трагічно, а вбивство залишається нерозкритим.

Через 75 років схожа історія починає розгортатися з новими героями. Письменниця Аделіна Рейлі, правнучка Женев’єви, намагається розкрити таємницю загибелі своєї прабабусі. Вона розгадує цю історію з її щоденника, де приховані ключі до розгадування міжпоколінневої загадки.

Проте темна загроза надійшла разом із цією історією. Аделіну переслідує Товариство Всесвітнього Відродження, яке займається торгівлею людьми та жертвує маленькі дівчатка. Чи зможе їй допомогти загадковий сталкер і розкрити таємницю вбивства Джіджі? Чи зможе вона врятувати світ від некрофілів-сектантів, які поклоняються уроборосу?

“Гра в кота і мишу. Книга 1. Переслідування Аделіни” — це напружений та захоплюючий роман, який змусить читача поглибитися в таємничий світ міфів, загадок і небезпеки, де герої ведуть боротьбу не лише за своє виживання, але й за виживання людського духу.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Гра в кота і мишу. Книга 1. Переслідування Аделіни» Карлтон Х. Д. онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka