«Гра в брехню» Рут Веа

«Гра в брехню» Рут ВеаНазва: Гра в брехню
Письменник: Рут Веа
Рік: 2023
Видавництво: Рідна Мова
Жанр: Сучасна проза, Трилери, Психологічний триллер, Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Гра в брехню» Рут Веа

У захопливій книзі “Гра в брехню” Рут Веа пропонує вам спробувати свої сили в грі, де правда і брехня переплітаються так, що важко розрізнити одне від одного. Коли Айса Вайлд отримує таємниче повідомлення від давньої подруги, Кейт, вона знає, що щось не так. Чому Кейт запросила їх усіх до приморського містечка, де вони колись разом навчалися у школі-інтернаті Салтен-гауз?

Дівчата, зблизившись завдяки своїй винахідливій грі в брехню, виявляються пов’язаними ниткою брехні, яка забрала їхніх однокласників і викладачів. Ця таємнича подія примушує їх роз’їхатися, але минуле ніколи не виходить з тіні, і коли дівчата знову зустрічаються, вони розуміють, що вони всі втягнуті в гру, яка може призвести до катастрофи.

Читачі подорожують разом з Айсою, Кейт, Теою та Фатімою по заплутаних стежках минулого, де кожен крок може бути останнім. “Гра в брехню” – це захоплююча історія про дружбу, розкриття та боротьбу за правду в середині заплутаних мереж брехні.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Гра в брехню» Рут Веа онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka