«Гострі предмети» Гіліян Флінн

«Гострі предмети» Гіліян ФліннНазва : Гострі предмети
Письменник : Гіліян Флінн
Рік : 2006
Видавництво : КМ-БУКС
Жанри : Сучасна зарубіжна література, Сучасні любовні романи, Зарубіжні любовні романи, Зарубіжні детективи, Жахи і Містика.

 

 

Анотація до книги «Гострі предмети» Гіліян Флінн

Репортерка Камілла Прейкер отримує неприємне завдання: працює в рідному містечку, з яким вона порвала багато років тому, і проводить журналістське розслідування двох убивств місцевих дівчат. Давно вже Камілла не спілкувалася ні з матір’ю-невротичкою, ні з вітчимом, а свою напівсестру — тривонарічну Амму — взагалі заледве знає. А тепер, повернувшись у свою колишню дитячу кімнату в материнському вікторіанському особняку, Камілла відчуває, як пройшли демони її минулого. Та якщо вона хоче написати гарний репортаж, їй особливо розслідувати не тільки вбивства, а й загадки її власного минулого.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka