«Гострі предмети» Гіліян Флінн

«Гострі предмети» Гіліян ФліннНазва: Гострі предмети
Письменник: Гіліян Флінн
Рік: 2023
Видавництво: КМ-БУКС
Жанр: Трилери, Психологічний триллер, Любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Гострі предмети» Гіліян Флінн

“Гострі предмети” Гілліан Флінн — це захоплива подорож у темряву та таємничість родинних взаємин. Камілла Прейкер, репортерка з темного минулого, повертається в своє рідне містечко, щоб розслідувати серію жахливих вбивств молодих дівчаток. Проте, разом із злочинами, вона знову стикається з власними демонами, що довго таємничо тримали її в обіймах.

Флінн створює напружене полотно, де кожен крок Камілли розкриває новий шар загадковості. Розслідування кримінальних справ паралельно веде до розкриття таємниць її власного минулого, яке вона старалася приховати. Зіткана з інтриг, психологічних напруг та несподіваних поворотів, книга залишає читачів на краю своєрідного ментального прірви.

“Гострі предмети” — це не лише кримінальний трилер, але і глибоке дослідження темряви, яка може приховуватися в найближчих родинних відносинах. Авторка вміло маніпулює відчуттями читачів, розкриваючи не тільки таємниці злочинів, а й душі своїх персонажів.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Гострі предмети» Гіліян Флінн онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka