«Гіперіон» Ден Сіммонс

«Гіперіон» Ден СіммонсНазва: Гіперіон
Письменник: Ден Сіммонс
Рік: 2016
Жанри: Бойова фантастика, Героїчна фантастика, Зарубіжна фантастика, Наукова фантастика

 

 

Анотація до книги «Гіперіон» Ден Сіммонс

Ден Сіммонс – не просто один із класичних письменників-фантастів нашого часу. Він – автор самої, напевно, знаменитої та популярної у світі «космічної опери» – тетралогії «Гіперіон», «Падіння Гіперіона», «Ендіміон», «Схід Ендіміона», творець справді унікального у своїй оригінальності світу, загадкового та мінливого світу порталів, що з’єднують планети, великої річки Тетіс і великих зоряних війн, у яких химерно переплелися долі священика та солдата, поета та вченого, консула та детектива.

Критики та читачі одностайно визнали тетралогію Дена Сіммонса найкращим науково-фантастичним серіалом останніх десятиліть.

Не вірите?

Прочитайте та переконайтесь самі!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka