«Героїчні казки» Ирина Мацко

«Героїчні казки» Ирина МацкоНазва: Героїчні казки
Письменник: Ирина Мацко
Рік: 2024
Видавництво: Vivat
Жанр: Повісті, розповіді, Казки, Сучасна проза,

 

 

 

Анотація до книги «Героїчні казки» Ирина Мацко

«Героїчні казки» Ірини Мацко — це захоплююча збірка оповідань про сміливих і благородних героїв, які протистоять темним силам заради свого народу. У цій казковій державі, оточеній квітучими садами та золотими ланами, живе вільний і гордий народ. Їхнім сусідом є країна, керована жорстоким і боягузливим королем-курдуплем Боїньком, де люди живуть у страху та пригніченні.

Сповнений лютої заздрості, Боїнько вирішує поневолити щасливий співучий народ і оголошує їм війну. Проти нього повстають хоробрі захисники: Пташка зі сталі, яка запалює серця посеред темряви й болю; відчайдушна Тайра, яка повертає воїнів до життя; Михайло у розлюченій вишиванці, міцнішій за будь-яку броню; та Залізний Генерал, який веде в бій тисячі хоробрих воїнів.

Ці герої не тільки перемагають Боїнька, але й долають Покору, Дику Потвору, Зло та всю нечисть, яку війна принесла із собою. Їхні подвиги увічнюються в легендах, а герої та героїні залишаються на сторожі миру та спокою: хтось на землі, а хтось на небі. І слава про них шириться світом, надихаючи нові покоління.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Героїчні казки» Ирина Мацко онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka