«Гаррі Поттер і в’язень Азкабану. Книга 3» Джоан Роулінг

«Гаррі Поттер і в’язень Азкабану. Книга 3» Джоан РоулінгНазва: Гаррі Поттер і в’язень Азкабану. Книга 3
Письменник: Джоан Роулінг
Рік: 2017
Видавництво: А-ба-ба-га-ла-ма-га
Жанр: Книги для підлітків, Фантастика, Пригоди

 

 

 

Анотація до книги «Гаррі Поттер і в’язень Азкабану. Книга 3» Джоан Роулінг

У третій книзі захопливої серії “Гаррі Поттер і в’язень Азкабану”, магічний світ стикається з новими небезпеками та загадками.

Гаррі Поттер, як завжди, неспокійно проводить канікули у будинку своїх дядька та тітки, але одного разу він намагається втекти від неприємностей і потрапляє на “Нічний Лицар”, що привозить його до світу чарівництва. Але цього разу навіть у магічному світі не так безпечно, як здавалося.

В’язниця Азкабан, відома своїми недоліками у втриманні найнебезпечніших злочинців, стає місцем епічного втечі. Сіріус Блек, зрадник, який має зв’язки з Темним Лордом, втікає з цієї місцю і шукає самого Гаррі.

Тим часом, на замовлення Міністерства Магії, в школу Гоґвортс прибувають дементори, страхітливі сторожі Азкабану, щоб захистити учнів. Але чи зможуть вони дійсно забезпечити безпеку, коли зрадник готовий зробити все, щоб виконати своє зловісне завдання?

Гаррі та його друзі знову знаходяться в центрі подій, готові до нових випробувань та небезпек. Чекає їх захоплива пригода, що не залишить байдужим жодного читача.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Гаррі Поттер і в’язень Азкабану. Книга 3» Джоан Роулінг онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka