«Гаррі Поттер і таємна кімната. Книга 2» Джоан Роулінг

«Гаррі Поттер і таємна кімната. Книга 2» Джоан РоулінгНазва: Гаррі Поттер і таємна кімната. Книга 2
Письменник: Джоан Роулінг
Рік: 2017
Видавництво: А-ба-ба-га-ла-ма-га
Жанр: Книги для підлітків, Дитячі книги, Фантастика, Пригоди

 

 

 

Анотація до книги «Гаррі Поттер і таємна кімната. Книга 2» Джоан Роулінг

У захоплюючій другій книзі серії “Гаррі Поттер і таємна кімната”, магічний світ знову запрошує вас у свої обійми.

Після непростого літа з родичами Дурслів, Гаррі сподівається на зустріч зі своїми друзями у Школі чаклунства та чарів. Проте, замість радісних зустрічей і навчання, він зіткнеться з новими загадками та небезпеками. Що ж ховається у таємній кімнаті Гоґвортсу? Чому загадкові інциденти трапляються саме зараз? І чому вони здаються пов’язаними зі страшним ім’ям Волдеморта?

На цьому захоплюючому шляху Гаррі допомагають його вірні друзі Рон та Герміона, а також маленький ельф на ім’я Доббі, який робить все можливе, щоб захистити Гаррі від небезпеки. Але чи зможуть вони вирішити загадку та зіткнутися зі злом, що чатує в кімнаті таємниць? Приготуйтеся до нових пригод, таємниць і відкриттів у цій захопливій книзі, яка зачарує вас з перших сторінок.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Гаррі Поттер і таємна кімната. Книга 2» Джоан Роулінг онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka