«Гаррі Поттер і філософський камінь. Книга 1» Джоан Роулінг

«Гаррі Поттер і філософський камінь» Джоан РоулінгНазва: Гаррі Поттер і філософський камінь
Письменник: Джоан Роулінг
Рік: 2017
Видавництво: А-ба-ба-га-ла-ма-га
Жанр: Фентезі, Книги для підлітків, Пригоди, Фантастика

 

 

 

Анотація до книги «Гаррі Поттер і філософський камінь» Джоан Роулінг

У захопливій книзі «Гаррі Поттер і філософський камінь» Джоан Роулінг вирушайте у неймовірну подорож разом з сиротою на ім’я Гаррі.

Життя Гаррі Поттера навіть не снилося бути такими, як у багатьох інших дітей. Він живе під сходами в будинку свого дядька і тітоньки, зовсім не підозрюючи про те, що скривається у нього у майбутньому. Але все змінюється, коли до нього прилітає загадкова сова з листом, що запрошує його до Школи Чарів та Чаклунства.

Відтоді починається неймовірна пригода, яка повністю змінює Гаррі та його життя. Він вчиться володіти чарівною паличкою, вивчає магію, літає на мітлі, знаходить нових друзів і ворогів, а також дізнається багато нового про своє минуле і таємничу справу філософського каменю.

Приєднуйтесь до Гаррі у цій захоплюючій подорожі, де вас чекають неймовірні пригоди, магія та дружба, а також важливі висновки про добро, справедливість і важливість віри у себе.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Гаррі Поттер і філософський камінь» Джоан Роулінг онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka