«Ґудзики та мереживо» Пенелопа Скай

«Ґудзики та мереживо» Пенелопа СкайНазва: Ґудзики та мереживо
Письменник: Пенелопа Скай
Рік: 2023
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанр: Сучасні любовні романи, Любовні романи, Еротичні романи, Еротика, Секс

 

 

 

Анотація до книги «Ґудзики та мереживо» Пенелопа Скай

Книга “Ґудзики та мереживо” від Пенелопи Скай — це захоплива історія про боротьбу за свободу та достоїнство в обличчі найстрашнішого жаху.

Перл, молода і приваблива, потрапляє в полон торговців людьми і стає знаряддям в руках безжалісного психопата Бонса. Але коли вона врятувана ворогами Бонса і потрапляє під опіку загадкового Кроу, вона мріє про волю.

Кроу, впертий і загадковий, пропонує Перл угоду: вона отримає ґудзик за кожне виконане бажання свого господаря. Та коли набереться повний глечик з 365 ґудзиків, вона стане вільною. Але дорога до волі виявляється небезпечною і складною.

Ця книга — про мужність і сили людини в обличчі великого лиха, про віру в те, що навіть у найтемніший час може засяяти промінь надії. Перл і Кроу змушені зіткнутися зі своїми внутрішніми демонами, щоб знайти шлях до волі і справжнього щастя.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ґудзики та мереживо» Пенелопа Скай онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka