«Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослав Влеклий

«Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослав ВлеклийНазва: Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала
Письменник: Мірослав Влеклий
Рік: 2019
Жанри: Біографії і Мемуари

 

 

 

Анотація до книги «Ґарет Джонс. Людина, яка забагато знала» Мірослав Влеклий

Книга написана у формі репортажу-реконструкції подорожі Гарета Джонса до Радянського Союзу у 1930-х роках Гарета Джонса. Британський журналіст побував в Україні в період масової смертності від Голодомору і першим розповів правду про геноцид українців.

«Я пройшов через безліч сіл та дванадцять колгоспів. Усюди я чув плач: «У нас немає хліба. Ми вмираємо! Передайте в Англію, що ми пухнемо з голоду». Більшість офіційних осіб заперечують існування будь-якого голоду, але через кілька хвилин після одного такого заперечення в поїзді я наважився кинути на підлогу шмат черствого хліба. Як куля, селянин кинувся на підлогу і поглинув її. Те саме повторилося зі шкіркою апельсина. Навіть чиновники з транспорту та офіцери ОГПУ попередили мене про небезпеку подорожей селом вночі через велику кількість людей, які зневірилися від голоду», — так описував Гарет Джонс побачене в Україні.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka