«Ґанц» (GANTZ)

«Ґанц» (GANTZ)Назва: Ґанц
Переклад: Deimos
Рік: 2000
Жанри: Бойовики, Трилери, Комікси

 

 

Анотація до книги «Ґанц» (GANTZ)

Десь у Токіо у величезній будівлі є кімната, серед якої стоїть чорна куля. Усередині нього є істота, схожа на людину. Усі називають його Ганц, але хто він і звідки прийшов у наш світ – невідомо. З цієї кімнати не можна вийти через двері, ні через вікна. Є лише один шлях — взяти в руки зброю, одягти захисний костюм і стати визволителем Землі від прибульців. Як потрапити до цієї дивної кімнати? Дуже просто — потрібно лише померти. Однак хто стоїть за всім цим, хто роздає зброю, хто дозволяє померлим людям повернутися у світ живих? Та й чи той світ, у якому вони жили раніше?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka