«Філософія самотності» Ларс Свендсен

«Філософія самотності» Ларс СвендсенНазва: Філософія самотності
Письменник: Ларс Свендсен
Рік: 2017
Жанри: Соціальна психологія, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Філософія самотності» Ларс Свендсен

В останні роки ЗМІ регулярно лякають людей звістками про те, що “світ охоплений епідемією самотності”. Звернувшись до надійних статистичних даних, норвезький філософ Ларс Свендсен з’ясував, що це не зовсім так, проте проблема самотності надто серйозна, щоб її можна було знехтувати. Хто з нас не відчував іноді щемливого почуття самотності? Ця книга допоможе читачеві розібратися в тому, як пов’язані самотність і довіра, самотність та дружба, самотність та любов. Поняття, де проходить кордон між нашим Я та іншими людьми; Чи подолаємо цей кордон. І, нарешті, взяти на себе відповідальність за свою самотність.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka