«Фіктивний спадкоємець для боса» Астра Вєєр

«Фіктивний спадкоємець для боса» Астра ВєєрНазва: Фіктивний спадкоємець для боса
Письменник: Астра Вєєр
Рік: 2022
Жанри: Сучасні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Фіктивний спадкоємець для боса» Астра Вєєр

Я випадково скористалася своїм майбутнім босом за порадою подруг. Усього разок. Потім втекла. Але тоді я не знала, що на новій роботі зустріну його прекрасного мачо з клубу. Тепер він мій грізний бос. Збирається мстити і хоче звільнити, якщо не погоджуся на його пропозицію.
***
– Ти маєш прикинутися майбутньою матір’ю мого спадкоємця. Скажеш усім, що вже вагітна і термін невеликий, – хриплуватий голос боса доводить до тремтіння.

– Ви у своєму розумі? Я випадково з вами тоді познайомилась.

– Значить, тебе пощастило, Софіє. Наш договір тобі буде особливо вигідним. Ти ж не хочеш, щоб я примушував тебе?

Бос усе розрахував. Але він ще не здогадується, що мені прикидатися йому не доведеться. У моїй сумці є вагомий аргумент у вигляді двох смужок на тесті.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka