«Фієста. І сонце сходить» Ернест Хемінгуей

«Фієста. І сонце сходить» Ернест ХемінгуейНазва: Фієста. І сонце сходить
Письменник: Ернест Хемінгуей
Рік: 1925
Жанри: Зарубіжна класика, Класична проза

 

 

 

Анотація до книги «Фієста. І сонце сходить» Ернест Хемінгуей

Книгу «Фієста. І сонце сходить» Ернест Хемінгуей написав у 1925 році, а надрукували її через рік після того. В основі сюжету лежать події, які письменник переживав у своєму житті.

Цей роман перекладено багатьма мовами, а ще його незліченну кількість разів перевидавали, що свідчить про прихильність читачів по всьому світу. Письменник майстерно передав у творі стан американського суспільства у післявоєнний період, показавши життя «втраченого покоління».

Не допомагає і алкоголь, яким герой намагається «лікуватись» щовечора, коли зустрічається з друзями у барі. І закоханість у вільну та прекрасну Брет Ешлі, яка відповідає взаємністю, не переростає у нормальні стосунки…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka