«Фіалки в березні» Сара Джіо

«Фіалки в березні» Сара ДжіоНазва: Фіалки в березні
Письменник: Сара Джіо
Рік: 2019
Жанри: Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Фіалки в березні» Сара Джіо

“Фіалки в березні” – це історія про те, який вплив минуле наших близьких може вплинути на наше сьогодення. А ще про те, як наші химерність і небажання вникати в суть ситуації можуть зруйнувати життя.

Таємничий щоденник Естер Джонсон, який потрапив до рук головної героїні роману Емілі, розкриває їй секрети мешканців острова та її бабусі Бі, про які вона навіть не підозрювала.

Однак, незважаючи на скелети у шафі близьких людей, Емілі вистачає сил прийняти своїх рідних, по-новому поглянути на себе та своє життя, а також знайти справжнє кохання.

Велике кохання витримує випробування часом, відстанню та страждання. Навіть коли, здається, що все втрачено, справжнє кохання продовжує жити. Тепер я точно це знаю; сподіваюся, і Ви також.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Кохання – не теплична квітка, що неохоче розпускає бутони, а бур’ян, який несподівано розквітає на узбіччі.
Коли настане час повертатися, доля знайде спосіб тебе повернути.
Оцініть статтю
E-Biblioteka